Szkolenia EXCLUSIVELASHES

Szkolenia w O’LALAshes opierają się na zdobyciu wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty Exclusivelashes.

 

CO ZYSKUJESZ PO SZKOLENIU:

Firma Exclusivelashes jest instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Każdy certyfikat jest dwujęzyczny: polsko-angielski. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do jednorazowych zakupów z 10% rabatem na produkty do przedłużania rzęs w dniu szkolenia, firmy Exclusivelashes.

 

PRZEBIEG SZKOLENIA:

 

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika, a kurs obejmuje część teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora Exclusivelashes, który kieruje jego każdym ruchem ręki.

Czas trwania kursu to jeden dzień – 8- 10 godzin.

 

W cenie szkolenia zapewnione są materiały szkoleniowe, dokładny skrypt szkoleniowy, dwa certyfikaty i wsparcie instruktora po szkoleniu.

Kursy przeprowadzam indywidualnie lub maksymalnie w grupie trzyosobowej, byś mogła wynieść ze szkolenia jak najwięcej.

 

 

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 1:1

Chcesz rozpocząć przygodę jako stylistka rzęs? Czujesz niedosyt po ostatnim szkoleniu, masz braki w teorii i praktyce, chciałabyś przyspieszyć swoją pracę i zniwelować błędy? To szkolenie jest dla Ciebie!

Czytaj więcej…

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 2-3D

Szkolenie wprowadzające w świat lekkich objętości zarówno stylistki, które opanowały metodę 1:1, pragnące poznać podstawy volume – jak i stylistki, które chcą poszerzyć wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje. (Wymagany certyfikat ze szkolenia 1:1).

Czytaj więcej…

Szkolenie przedłużania rzęs metodą 4-9D

Zaawansowane szkolenie dla stylistek pragnących poznać tajniki volumetrii, poszerzające i uaktualniające nabytą dotychczasową wiedzę.

Czytaj więcej…

 

 

 

 

Mega profesjonalnie przeprowadzone szkolenie! Nic dodać nic ująć, Ola znakomicie potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę i umiejętności, skupiała się na ważnych szczegółach teoretycznych jak i praktycznych przy pracy na modelce. Ola cały czas była przy nas i kontrolowała naszą pracę  Super klimat i atmosfera, super nowoczesny salon gdzie miło się pracowało  Wyszłam ze szkolenia z nową dawką wiedzy i motywacji do działania! Polecam każdemu!!! 5!
~Weronika (bardzo zdolna kursantka!)

 

Oczywiście nic innego jak 5 gwiazdek! Moje drugie szkolenie u Oli i rewelacja! Naprawdę profesjonalne podejście bardzo duża dawka wiedzy czego z cala pewnością brakuje na szkoleniach u innych instruktorow! Olka ma odpowiedź na każde pytanie! Dodatkowo bardzo miła atmosfera aż nie chce się wychodzić! Gorąco polecam ! Widać że kocha to co robi!

~Agnieszka (dzięki Aga!)

 

Polecam Panią Olę z całego serca. Przemiła, bogata w wiedzę, cierpliwa i ciepła osoba. Byłam na dwóch szkoleniach i każde przebiegło w spokojnej i sympatycznej atmosferze, jak się szkolić to tylko w O’LALAshes!

~Klaudia (❤️❤️❤️)